#1 2009-04-16 20:34:23

achmed

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 106
Punktów :   

Ojciec i Matka

Para lalek stworzona przez Sasori'ego na wzór jego rodziców. Matka może wytworzyć pole siłowe które jest zdolne powstrzymać każdy atak prócz genjutsu (nie licząc klonów). W parze te lalki są niezwykle śmiercionośne, łapiąc się za ręce utwarzają bardzo ostry łańcuch, który jest zdolny przeciąć przeciwnika na pół, jak każda lalka posiadają wiele ukrytych broni jak np. miecz lub inna broń biała.

Wytworzenie pola ochronnego- 2000 Chakry

Tylko jedna osoba może je posiadać
Kosztują 80 000G

Wymaga umiejętności "Kierowanie Lalkami"


imie: Achmed
nazwisko: Brak
wioska: Suna-Gakure
wiek: 19
kasa: 1400g
ranga: Genin
chakra: 2000
główny żywioł: Doton
styl walki: Ninjutsu
jutsu:
- Daijigoku no Jutsu (30)   /ziemia-ninjutsu\    5/20  dziura w ziemi
- Dochuu Eigyo (30)   /ziemia-ninjutsu\    5/20  klony iluzje
plecak/ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken, 10 senbon, sai
kekei genkai: Arthand
zdolności: Cursed Seal Nieba
zwierzęta:

rzut bronią:
shuriken- 5/30
senbon- 5/30
kunai- 5/30
wieksze- 5/30

Walka wręcz- 5/30

szybkosc pieczeci- 2/5

szybkość- 4/20

sila- 3/20

zwinnosc- 3/20

Wykonane misje:
E-
D- 1
C-
B-
A-
S-

HISTORIA: Gdy miałem 5 lat ukończyłem akademie, w wieku 7 lat zostałem chuninem, gdy miałem 8 lat byłem już Jouninem i przywódcom drużyny ANBU, moja mama była najlepszym medykiem w wiosce i uczyła mnie lecz ktoś ją zabił byli to członkowie mojego oddziału ANBU, w wieku 11 lat zostałem najlepszym medykiem wioski i postanowiłem zemścić sie na nich oraz na kage wioski który wydał im ten rozkaz, wtedy stworzyłem drużyne Hebi, oraz przyłączyłem sie do Akatsuki i przeniosłem sie do wioski piasku gdzie zostałem sanninem w wieku 16 lat i wtedy zabito mojego ojca, w wieku 18 lat cały świat ninja już mnie znał i teraz tylko czekam na odpowiedni moment do zniszczenia Kiri Gakure.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.piesy.pl www.yorkizklasa.pl www.otokot.pl