#1 2009-04-10 14:31:08

hisashi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 75
Punktów :   

Arthand

Poziom 1:
Chakra: 50 na turę Aktywacja. Poziom 2 zużywa 100 chakry na turę.

Chakra: 50 za 2 Ładunki C1 o małym zasięgu. Można z nich formować różne kształty, w tym latające.

Poziom 2:
Chakra: 250 Nendo Bunshin no Jutsu. Gliniany klon może walczyć tylko wręcz. Glina jest zmieszana z chakrą posiadacza więc nie da się go odróżnić w żaden sposób od oryginału. Maksymalnie można zrobić jeden taki klon.

Chakra: 500 Kibaku Bunshin no Jutsu. Użytkownik tworzy swoją replikację, która połyka glinę wymieszaną z chakrą. Po chwili klon pęcznieje i eksploduje na całkiem spory zasięg.

Chakra: 200 Użytkownik formuje z gliny C2 stworzenie do przemieszczania się i może zdalnie je detonować.

Chakra: 100 Użytkownik z gliny formuje bombę C2 o średnim zasięgu.

Chakra: 300 Użytkownik z gliny formuje bombę C3 o bardzo dużym zasięgu.

Poziom 3:
Chakra: 500 na turę Aktywacja trzeciego poziomu Arthand.

Chakra: 2000 Stworzenie z gliny C2 dużego smoka Garuda. Smok pluje bombami typu C1 i C2 dopuki nie zostanie zniszczony (ładunki wyplute z Garudy zużywają 2 razy mniej chakry niż normalne).

Chakra: 7500 Specjalny atak to wyprodukowanie ogromnej ilości mikrobomb, które roznoszą się po organiźmie, przenikają do krwioobiegu i są zdalnie detonowane, można je unieszkodliwić za pomocą niektórych elektrycznych jutsu. Atak jest na tyle widoczny, że osoba go używająca powinna jednak poinformować, że to robi.

Chakra: redukcja do 1 Samobójczy atak przy użyciu ładunku C4. Eksplozja ma ogromny zasięg i jest bardzo trudna do uniknięcia.


imie:Hisashi
nazwisko:Hikushi
wioska: Śniegu
kasa:0000g
chakra:2000
jutsu:
-Ningyoushibai no Koutetsu [Ranga D][NinJutsu][Chakra: 60]
-Kawarimi no Jutsu [Ranga D][NinJutsu][Chakra: 40]
plecak/ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken, 10 senbon,katana
Styl Walki:Funninjutsu
kekei genkai: -
zdolnosci: Weapon Master,Cursed seal ziemi
zwierzeta:

Wykonane misje:
D-
C-
B-
A-
S-

Offline

 

#2 2009-04-16 08:26:58

achmed

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 106
Punktów :   

Re: Arthand

biore


imie: Achmed
nazwisko: Brak
wioska: Suna-Gakure
wiek: 19
kasa: 1400g
ranga: Genin
chakra: 2000
główny żywioł: Doton
styl walki: Ninjutsu
jutsu:
- Daijigoku no Jutsu (30)   /ziemia-ninjutsu\    5/20  dziura w ziemi
- Dochuu Eigyo (30)   /ziemia-ninjutsu\    5/20  klony iluzje
plecak/ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken, 10 senbon, sai
kekei genkai: Arthand
zdolności: Cursed Seal Nieba
zwierzęta:

rzut bronią:
shuriken- 5/30
senbon- 5/30
kunai- 5/30
wieksze- 5/30

Walka wręcz- 5/30

szybkosc pieczeci- 2/5

szybkość- 4/20

sila- 3/20

zwinnosc- 3/20

Wykonane misje:
E-
D- 1
C-
B-
A-
S-

HISTORIA: Gdy miałem 5 lat ukończyłem akademie, w wieku 7 lat zostałem chuninem, gdy miałem 8 lat byłem już Jouninem i przywódcom drużyny ANBU, moja mama była najlepszym medykiem w wiosce i uczyła mnie lecz ktoś ją zabił byli to członkowie mojego oddziału ANBU, w wieku 11 lat zostałem najlepszym medykiem wioski i postanowiłem zemścić sie na nich oraz na kage wioski który wydał im ten rozkaz, wtedy stworzyłem drużyne Hebi, oraz przyłączyłem sie do Akatsuki i przeniosłem sie do wioski piasku gdzie zostałem sanninem w wieku 16 lat i wtedy zabito mojego ojca, w wieku 18 lat cały świat ninja już mnie znał i teraz tylko czekam na odpowiedni moment do zniszczenia Kiri Gakure.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet skawica rezerwacje on-line noclegów nad morzem imiona dla kotów